Advert
Bu makale 03 Haziran 2018 11:59:27 Tarihinde eklenmiştir.

VATANI OLMAYANIN ASLA DOSTU DA OLMAZ

(MEĞER KOYNUMUZDA BESLEDİĞİMİZ NE ÇOK VATAN HAİNİ ZEHİRLİ YILANLAR VARMIŞ )

Sevgili okuyucularım inanın bu seçimlerde hiçbir şekilde, hiç bir aday ve siyasi parti hakkında yorum yapmamak ve kişisel düşüncemi paylaşmamak için çok ama çok direndim ve de yapmamaya kesin kararlıydım. Bu kez asla ağzımı bile açmayacaktım. Çünkü at izinin it izine karıştığı bir seçim dönemi bu döneme gelene kadar neredeyse hiç olmamıştı. Birçoğunuz gibi bende yıllardır oy verdiğim siyasi iradeye çok kırılmıştım, aday belirlemelerinde bile millete dayattıkları bazı adaylara tepki olarak bu seçim de oy vermeyi asla düşünmüyordum. Hatta daha açık söyleyeyim ülke üzerinde dış güçlerin ve onların destekledikleri fetö terör örgütünün bu vatanın bölünüp parçalanması için ellerindeki tüm kozları kullanacaklarını çok iyi bilmeme rağmen yine de tepki olarak oy vermeyi düşünmüyordum.
Amaaaa, şerefsizler vatan haini satılmış köpekler, sayın Cumhurbaşkanını yıkmak için bu milleti zerre kadar düşünmeyip ülkeyi hızla bölüp parçalayıp itlerin önüne atmak için var güçleriyle uğraştıklarını görünce, bu iktidara oy vermemenin sayın cumhurbaşkanına oy vermemenin benim için vatan hainliği olacağını düşündüğümden, kesinlikle birinci turda oyumu Ak partiye vereceğim.
Bakın açık ve net söyleyeyim, ben de bazılarınız gibi ak partiye gücendim yapılan bazı şeyleri hakkaniyetli bulmuyorum. Bunlardan bir kaçına örnekte vereyim.
Mesela: ücret artışında kurumlar arasında ve o kurumlarda çalışan memurlar arasında ayrımcılık yapılması,
Mesela: toplumun çoğunluğunun ak parti saflarında hala faaliyet gösteren ve birçok kesimler tarafından, fetö cü olduğu iddia edilen kişilerin Ak parti yönetimi tarafından aklanmaması veya saf dışı edilmemesi. Şahsen benim aklıma seçimlerden sonra bu fetö çülerin yine masum insanları fetö çü diyerek listeleyip o garibanları da tarihin kum torbası bölümüne atacak olmaları kaygısı,
Mesela: yine toplumda ısrarla tepki gösterilen ülkemizde adı misafir olan Suriyeli, Iraklı gibi sığınmacıların, neden kendi vatandaşlarımıza her türlü sıkıntıyı verdikleri halde, hala el üstünde tutulduklarındaki ve bunların Türk vatandaşı yapılmalarındaki amaç ne? Kendi vatanına ihanet eden biri benim vatanıma nasıl bir sadakat gösterebilir?
İşte sevgili okuyucularım bunlar ve daha birçok sorular sizler gibi benimde kafamı kurcalıyor amaaa, hiçbir şey benim vatanıma ihanet etmeme, gözüm göre göre bu vatanı şerefsizlere teslim etmeme sebep olmadı asla olamazda.
Şunu da söylemeden geçmeyeyim. Çok gariptir ki, bu secimde birçok aday geçmişi ve bizim olduğunu düşündüğümüz siyasi düşüncesindeki partiden aday olmadı tam tersi zıt bir siyasi partiden aday oldular?
Ben oyumu sandığa atarken kesinlikle ülkemi menfaatlerim doğrultusunda ve asla vatanımı üç kuruşa kendi günübirlik çıkarım için satmayacağım. Endişelerimi ve öfkemi içime atıp oyumu 24 Haziran da bu ülkenin iç ve dış düşmanlarına karşı Ak parti ve Recep Tayyip Erdoğan a vereceğim. Bundan dolayı diğer partilerden aday olan arkadaşlar bana cephe alabilirler, alsınlar hiç önemli değil, Vatanı olmayanın Asla dostu olmaz. Bu gün Vatanını satan her zaman dostunu da satar kendi evladını da. Benim vatanımı benden satın almaya Allahtan başka hiç kimsenin gücü yetmez.
Umarım sizlerde aklıselim düşünür kişisel kavganızı bir kenara bırakır oyunuzu her ne pahasına olursa olsun bu vatanın bekası için vatan haini olanlara vermezsiniz, bu vatan tam bağımsız olmadığı sürece sizde yönetseniz bizzat bende yönetsem bu hükümetten daha iyi yönetecek hiç kimse de yok bunu da böyle bilin.
Sevgili okuyucularım bu yazımdaki düşünce ve yorumlarımdan dolayı bana darılacak kırılacak bana cephe alacak kim varsa şuandan itibaren hemen elinden geleni arkasına koymasın. Buna Ak parti taraftarı olan lar da dâhil. Benim Allah a bir can borcum var oda zaten Allah ın bana emanetidir, sebepli sebepsiz istediği zaman alır. Rabbime EYVALLAH.
Allah a emanet olun sevgili okuyucularım. Haklarınızı da helal edin. Benim bildiğim ve bilmediğim tüm haklarım helal olsun. Hoşça kalın.
Etiketler
Yorum Yap
Advert
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
1°C / -6°C
Durum
Kar Yağışlı
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
06:37
Güneş
08:04
Öğle
13:15
İkindi
15:51
Akşam
18:15
Yatsı
19:35
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz.?