Advert
Bu makale 12 Aralık 2017 18:49:05 Tarihinde eklenmiştir.

SÜT TOZU

SÜT TOZU

Ülkeleri fethetme, fethettiğiniz ülkelerin insanlarına hükmedebileceğiniz anlamına gelmiyor. Bir ülkeyi ele geçirip kendi egemenliğiniz altına alabilmeniz için o ülkenin insanlarını kendinize muhtaç hale getirmek zorundasınız. Bunun için artık çok fazla uğraşmanıza gerek yok. İstediğiniz ülkenin insanlarının içine bencilliği, maddiyatı ve fuhşu soktuğunuz zaman ülkeyi kansız bıçaksız ele geçirirsiniz.
Şimdi bunu aile bazında incelersek, sanırım çok dağa rahat açıklamış olacağız.
Düşünün ki bir aile 6 kişiden oluşsun iki kız iki erkek çocuk birde anne ile baba,
Bu aileyi hükmünüz altına alabilmeniz için öncelikle babanın otoritesini ailenin üzerinden çekmeniz lazım, babanın aile üzerindeki etkisini sıfırlamanız lazım.  Bunun için en kısa ve basit yol babayı alkole, arkadaş ortamına ve kahveye alıştırmanız lazım, alkole alışan bir baba zaten otomatikman anneden kopacaktır, babanın anneden kopması ile anne ile baba arasında sonu gelmez kavgalar ihanetler başlar, kendi âlemine dalan anne ve baba evlerinde sorumlu oldukları evlatları olduğunu unutacaklardır. Evde babalarının otoritesini ve annenin sevgi, şefkat ve ilgisini yitiren çocuklar ihtiyaçları olan aile sevgisini hep birilerinde ve başka yerlerde aramaya başlayacaklar. İşte bu arayış çocukları kötü alışkanlıklarında kucağına atacak ve çocukların her gecen gün daha da çıkmaza girmelerine neden olacaktır.
İçkiden başını kaldıramayan bir baba kocasından görmediği ilgi ve alakayı bir başka erkekte arayan anne. Anne ve babasının hiç umursamadığı evlatlar…
Sonuç mu? siz zaten sonucu çok iyi tahmin ettiniz.
 
İşte size ülkelerin birer birer neden Siyonistlerin oyuncağı haline geldiğinin en bariz örneği.
Bizim kanunlarımızı aileleri bölüp parçalamak için hiç birimizin haberi bile olmadan değiştirmediler mi?
Yok, evrensel çocuk hakları, yok kadın hakları, yok insan hakları adı altında aileleri param paraca etmediler mi?
Hadi söyleyin kim evindeki çocuğundan bir bardak su isteyebiliyor, kim eşine sen nere gidip geliyorsun diyebiliyor. Kim eşinin sosyal medyadaki arkadaşlarının kim olduğunu sorabiliyor.
Hiç kimse kusura bakmasın bu gün bazı kadınların cebindeki telefonda kadın ismiyle birçok erkeğin ya da, evirip çevirmeden söyleyeyim, erkek arkadaşlarının telefonları kayıtlı,
Hadi, kafanızı kumdan çıkarında bir bakın bakalım ben fakirim diye başkalarına kendisini acındıran birçok kadının cebinde son model telefon var, sizce o telefonlar nereden geliyor dersiniz?
Bu gün bu ülkede dul bayanların sayısı evli bayanların sayısından kat be kat fazla her gecen gün boşanan kadın sayısı hızla artıyor. Daha bir hafta önce, bir televizyon kanalının verdiği bir istatistik de evliliğinden memnun olmayanların sayısı % 38 olarak açıklandı ve acı bir gerçek daha evliliğini mutsuz olmasına rağmen devam ettirenlerde sadece çocuklar için devam ettiriyorlarmış.
Hepimizde hemen hemen her gün aile içi şiddete tanık oluyoruz.
Herkese göre sebep farklı, ama bütün sebeplerin ana kaynağı Türk medeni kanunundaki çarpıklıklar. Bu ülkede Türk Medeni Kanunu tamamen Türk toplumun örf, adet, gelenek ve yaşayız tarzına göre değiştirilmesi lazım.
Kadının hakkını koruduğu düşünülen medeni kanunu birçok maddesi ailedeki huzurun bozulmasına adeta çanak tutuyor.
Siz bir ülkede güya kadına hak veriyorum onu koruyorum diyerek kadının kusur oranına bakmaksızın ona nafaka verirseniz o kadın kocasına falan bakmaz. Siz zinayı suç olmaktan çıkarırsanız…. Siz bir erkeğin onurunu kadını koruyorum bahanesi ile ayaklar altına alırsanız, siz o erkeğin ailesini yuvasını dağıtmaktan başka bir şey yapmazsınız. İşte bir ülkeyi kansız bıçaksız ele geçirmenin yolu budur. Aile yi parçaladığınız zaman ülkeyi parçalarsınız. Kendi ailesinden darbe alan insanlar asla ülkelerini düşünmezler hatta buldukları her fırsatta ülkesine elinden gelen her türlü hainliği yapar. Terör örgütleri nasıl kendi bünyelerine gencecik çocukları katıyorlar sanıyorsunuz.
Birçoğunuz bu ülkede her kesin evinde en az 10 tane sağılan hayvan varken, okullarda Amerika’nın bedava gönderdiği süttozunu kazanların içinde sulandırıp çocuklara içirildiği günleri çok iyi hatırlar.
Amerika denen şerefsiz köpekler babalarının hayrına o süttozlarını bu ülkeye bedavaya göndermediler. Ne yazık ki, o zamanın bu ülkeyi yönetenlerde, benim ülkemde senin süttozuna ihtiyaç yok, benim ülkem zaten hayvancılıkla uğraşıyor demedi. Neden mi demediler? Âlemin akıllısı sadece ben değilim ya onu da siz düşünün ve neden hala o gün bu ülkeye o süt tozunu getirenleri savunanlara destek verenlerde hala neden destek verdiğini de düşünsün.
 
Beyler, hanım efendiler uyanın artık uyanın. Bakın uyandığınızda bu ülkede yüzünüzü yıkayacak su bulamayacaksınız su diye yüzünüze sürdüğünüz kendi evlatlarınızın kanı olacak. Bu vatan bizim ve bizimde ne gidecek bir başka vatanımız var nede bize ekmek verecek bir ülke, uyanın uyanın bu gün Türkiye den başka hiçbir ülke göçmen kabul etmiyor.
 Bu ülke yabancı insanların cenneti haline geldi. Haaa asla ırkçı değilim ama abdal besler gibi vatanını satıp benim ülkemde krallar gibi yaşayanları besleme taraftarı da değilim. Kendi vatanına ihanet edip benim ekmeğimle karın doyuran biride asla bana teşekkür etmez bunu da böyle bilin. Ülkelerindeki iç savaştan kaçıp bu ülkeye sığınan kadın ve çocuklara asla sözüm yok. Amma eli tutan gücü yeten erkeklerini de abdal besler gibi besleyemem.
Neyse sizler beni çok iyi anladınız ben sözü daha fazla uzatmadan son sözümü de söyleyeyim konuyu kapatayım.
Bu ülkeye hainlik eden her kim olursa olsun, hainliği hangi yolla yaparsa yapsın gözüm gördüğü kulağım duyduğu sürece, bana bedeli ne olursa olsun asla izin vermeyeceğim.
Kanla alınan bu vatanı sadece kanımızla canımızla koruruz bunu da herkes böyle bilsin bizde satılık vatan yok. Tüm dünyayı da verseler bu vatanın tozunun zerresinin bile alamazlar ve de alamayacaklar.
Bu vatanın gerçek evlatlarına selam olsun
Allah a emanet olun
Etiketler
Yorum Yap
Advert
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
1°C / -6°C
Durum
Kar Yağışlı
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
06:37
Güneş
08:04
Öğle
13:15
İkindi
15:50
Akşam
18:14
Yatsı
19:34
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz.?