Advert
Bu makale 19 Ağustos 2017 17:38:59 Tarihinde eklenmiştir.

GÜNDÜZ KÜLAHLI GECE SİLAHLI

GÜNDÜZ KÜLAHLI GECE SİLAHLI

Eğer bir ülkede kadınlar senin erkek arkadaşın az benim erkek arkadaşım daha çok yarışına ve kavgasına giriyorlarsa, o ülke üstelik büyük çoğunluğu müslümansa, hele birde ülkeyi yötenlenler, ülkeyi irana ceviriyorlar gibi safsatalarla suçlanıyorsa ve o ülkede zina suç olmaktan çıkarılmışsa, Ve bu yarışa bekar ve dul bayanların yani sıra azda olsa (yaş farketmiyor) evli bayanlarında katılmış olması sizce insanların kafalarında hangi soru işaretleri bırakıyor dersiniz. Ve ülkeyi yönetenleri iran a çevirecekler diye suçlayan beyinsiz islam düşmanı vatan hainleri, böylemi çevriliyor ülke iran a?
Allah ıslah etsin öylelerini dedikçe ve ülkede Medeni Kanun da, Bu toplumun yapısına inancına örf ve adetlerine göre acilen bir yenilik yapmadığınız sürece, öyleki medeni kanun u böyle şeylere daha elverişli hala getirdiginiz sürece, ne ülkede ailelerin fuhuş yüzünden parçalanmasını engelleyebilirsiniz, nede ülkenin büyük çoğunluğunun müslüman olduğundan bahsede bilirsiniz. Çünkü islamiyet fuhşu kesin ve net bir biçimde yasaklamıştır.
Şimdi bazı arkadaşların bu yazdıklarıma, Hadilen sende kafandan uydurma dediklerini duymamak mümkün değil, şimdi o arkadaşlarla tenha bir yere otursanız, azıcık ucundan, ya abi senin hiç manitan olmamış öylemi seni bayanlar beğenmiyor mu, aslan gibi adamsın deseniz sayın güya müslüman beyefendi kendi sevgililerini saymakla bitiremez. Gönüne yandığımın hergelesi, her türlü itliği puştluğu yaparsın, bütün pisliklerini gizlemek için islamiyeti kılıf yaparsın, bide 5 vakit camiden çıkmazsın, Sen varya seeeen Gündüz külahlı gece eli silahlı gezer, vuracak gariban ararsın.
Hayra alamet günlerde değiliz, gerçekten Allah a iman edenlerin her nefeslerinde tövbe etmeleri gereken gerçekten ahir zamandayız. Allah ın tövbelerini kabul edip günahlarını affettiği kullardan olmamız dilek ve dualarım la.
Allah a emanet olun.
Etiketler
Yorum Yap
Advert
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
15°C / 0°C
Durum
Az Bulutlu
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
06:04
Güneş
07:29
Öğle
12:49
İkindi
15:32
Akşam
17:57
Yatsı
19:16
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz.?