Advert
Bu haber 22 Aralık 2013 16:56:30 Tarihinde eklenmiştir.

BRAVO ÇOCUKLAR

TED Isparta Koleji IyaşPark'ta çok özel ve anlamlı bir proje yaptı.

BRAVO ÇOCUKLAR

Isparta TED koleji öğrencileri IYAŞ park'ta konser verdi,resim yaptı ama en önemlisi tezgahtarlık,garsonluk yaparak para kazandılar ve bu kazandıkları paraları LÖSEV'e bağışladılar... 

rn


rn

Sosyal Sorumluluk anlamında paha biçilemez bir etkinlik yapan TED Isparta Koleji takdir topladı. Cumartesi günü (dün)  IyaşPark'ta gerçekleştirilen proje kapsamında öğrenciler tarafından resimler yapıldı,konser verildi ve IyaşPark içinde bulunan mağazalarda öğrenciler günübirlik çalıştılar ve bütün bunların sonunda elde edilen geliri LÖSEV'e bağışladılar.

rn

Farkındalık yaratmak adına çok değerli olan bu etkinlik kapsamında görüşlerini aldığımız TED Öğrencilerinden Alperen GÜLLER,yaptıkları etkinliğin kendileri içinde çok etkileyici olduğunu belirterek, "Bizim amacımız farkındalık oluşturmak. Bizler sağlıklı ve sıkıntısız yaşarken etrafımızda olup bitenlerden habersiz olamayız ve bizim yaşımızda olupta hastane köşelerinde büyük sıkıntılar çeken kardeşlerimize kulak vermeliyiz.Elimizden geldiğince birşeyler yapmaya çalıştık. Resimler yaptık, IyaşPark içinde bulunan mağazalarda çalıştık ve kendi grubumuz ile burada bir konser verdik. Bize gösterilen ilgi çok güzel.Bu etkinlik kapsamında burayı ziyaret edenlerde bir farkındalık oluşturabildiysek ne mutlu. Bu hastalık herkesin başına gelebilir.Ben ve arkadaşlarım bu ve buna benzer etkinlikleri içinde olmaya bundan sonrada devam edeceğiz."dedi.

rn

Etkinlikte Alperen Güller ile beraber aynı grupta bulunan Ogün Tanağardi, Selenay Türkcephe,Çakıl Kaya ve Ege Akgül'de nokta32'ye verdikleri röportajda "Amacımız, isimlerini bile bilmediğimiz arkadaşlarımıza ve küçük kardeşlerimize ufak bir katkı sağlamak ve toplim içinde farkındalık oluşturmaktı.Ne mutu ki bunu başardığımızı düşünüyoruz. Bundan sonrada bu tür proje ve etkinliklerde emek sarfetmek istiyoruz. Umarım gönderdiğimiz paralar kardeşlerimizin işine yarar."dediler.

rn

Bizde bu kocaman gönüllere nokta32 olarak teşekkür ediyoruz.

Yorum Yap
Advert
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
1°C / -6°C
Durum
Kar Yağışlı
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
06:37
Güneş
08:04
Öğle
13:15
İkindi
15:50
Akşam
18:14
Yatsı
19:34
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz.?