Advert
Bu haber 18 Şubat 2019 09:56:57 Tarihinde eklenmiştir.

Son 1,5 yılda 4.kez geliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan son 1,5 yılda 4.kez geliyor

Son 1,5 yılda 4.kez geliyor

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, son 1,5 yılda 4’üncü kez Isparta halkıyla buluşacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçim ziyaretleri kapsamında bugün saat 15.00’da 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda halka hitap edecek.
AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimler kapsamında bugün Isparta halkıyla buluşacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan, saat 15.00’da 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda halka hitap edecek.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Isparta’ya olan ilgisi ve sevgisinin çok yüksek olduğunu ifade eden AK Parti İl Başkanı Osman Zabun, “İstanbul ve Ankara’nın dışında bu kadar çok geldiği bir il yok diye biliyorum. Ispartalıların sevgisi ve coşkusu sayın cumhurbaşkanımızın Isparta’ya olan teveccühünü ve sempatisini yukarılara taşıyor. Çok neşeli geliyor ve çok neşeli ayrılıyor memleketimizden. Giderken de memnuniyetini ifade ediyor. Son 1,5 yıldır 4.kez Cumhurbaşkanımız Isparta’ya gelecekler. En son Ekim ayında şehrimize gelmişlerdi. Şimdi de seçim çalışmaları kapsamında Isparta’ya geliyorlar. Bu coşkuyu bir kez daha Isparta olarak yaşayacağız. Sayın hemşerilerimizi gönüllerin lideri sayın cumhurbaşkanımızla birlikte olmak için meydana beklediğimizi belirtmek isterim” dedi.
ZABUN’DAN GÜNAYDIN’A TEŞEKKÜR
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyareti için Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’ın billboard ve yol süslemeleri konusunda destek verdiğini kaydeden Zabun, “Sayın cumhurbaşkanımızın yazın Isparta ziyaretinde de belediye başkanımız özellikle yol süslemelerine destek vermişti. Bu kez de beni arayarak üzerlerine düşen görev olup olmadığını sordular. Ben de kendilerine teşekkür ettim. Sayın cumhurbaşkanımızın gelişiyle ilgili duyuruların yapılması noktasında billboard ve yol süslemeleriyle ilgili gerekli adımları attılar. Kendilerine teşekkür ederiz” dedi.
LİSTELER ÜZERİNDE CİDDİ ÇALIŞIYORUZ
Seçimler için yoğun bir süreçten geçtiklerini dile getiren Zabun, şunları söyledi: “Yoğun bir süreçten geçiyoruz. Bir taraftan seçim çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz. Tüm adaylarımızı açıkladık. Bütün adaylarımız sahada büyük bir gayretle çalışmalarını sürdürüyor. Şubat’ın 19’unda belediye ve il genel meclisi üyesi adaylarının seçim kuruluna bildirilmesi gerekiyor. Bu kapsamda teşkilatlarımızda yoğun çalışmalar yapıyoruz. Ciddi bir şekilde listelerin üzerinde çalışıyoruz. A’dan Z’ye tüm adaylarımızın üzerinde duruyoruz. Yedeğimizin son sırasına kadar büyük bir gayretle çalışıyoruz. Hemşerilerimizin karşısına güzel listelerle çıkmayı hedefliyoruz.
HEDEF 22 BELEDİYEYİ ALMAK
31 Mart’taki yerel seçimlerde 22 belediyenin 22’sini de almak için gayret edeceğiz. Hemşerilerimiz bizi tüm seçimlerde bizlerin güçlü şekilde desteklediler.  Isparta ve ülkemizin geleceği adına AK Parti’yi en güçlü şekilde destekleyeceklerdir diye düşünüyoruz. Adaylarımız ayakları yere basan, hayalden uzak, gerçekleştirilebilir, Ispartalı hemşerilerimizin ekonomik, bireysel, toplumsal huzur ve refahını çok üstün bir yere getirecek anlayışla projelerini hazırlıyorlar. Vatandaşlarımızın hassasiyetlerine en üst noktada vakıfız. Adaylarımız daha huzurlu bir şehir, ilçe ve belde ortaya koymak için en ince ayrıntısına kadar projelerini hazırlıyorlar.”
Etiketler
Yorum Yap
Advert
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
1°C / -6°C
Durum
Kar Yağışlı
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
05:24
Güneş
06:48
Öğle
13:11
İkindi
16:38
Akşam
19:22
Yatsı
20:38
ANKET
TÜMÜ