Advert
Bu haber 06 Ocak 2019 18:55:50 Tarihinde eklenmiştir.

AK Parti kazanırsa, Isparta kazanır

AK Parti kazanırsa, Isparta kazanır

AK Parti kazanırsa, Isparta kazanır

Teşkilat vefa yemeğinde konuşan Ak Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, “Allah’ın izniyle Isparta, 31 Mart akşamı AK Parti belediyeciliği ile gönül belediyeciliği ile buluşacaktır” dedi. 
Ak Parti İl Başkanlığı’nın organize ettiği teşkilat vefa yemeğinde Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, partililere hitap etti. ‘Ak Parti kazanırsa Isparta kazanır’ diyen Başdeğirmen, şöyle konuştu: “Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan her zaman vefalı olmaktan, ahde vefadan bahsederek ne kadar vefalı olduğunu her fırsatta gösterir. Herkes bilir ki vefa demek Recep Tayyip Erdoğan demektir. Bu nedenle AK kadroların en önemli özelliği bir birlerine vefalı olmalarıdır. 

Partimizin Kurucu İl Başkanı Sayın Recep Özel ve daha sonra bu bayrağı layıkıyla taşımış Sayın Abdullah Gülcemal, Sayın Fatih Tola, Sayın Haydar Kemal Kurt, Sayın Mehmet Ali Şenol, Sayın Hüseyin Topçu, Sayın Mehmet Uğur Gökgöz, Sayın Nuri Uzaktaş ve Sayın İl Başkanımız Osman Zabun’a teşekkür ediyorum. 

2001 yılında kurulan kutlu harekette yer alan, bugüne kadar çeşitli kademelerde görev almış çok kıymetli kardeşlerimiz bugün aramızda. Partimizin kuruluş aşamasında elini taşın altına koyan, davanın büyümesi için gecesini gündüzüne katarak çalışan, davanın tohumlarının atılmasında, filizlerinin yeşermesinde, güçlü bir çınar olmasında en büyük katkıyı sağlayan; milletvekillerimize, il, ilçe, belde başkanlarımıza, belediye başkanlarımıza, belediye meclis üyelerimize, il genel meclisi üyelerimize, gençlik ve kadın kollarımıza, mahalle temsilcilerimize, sandık müşahitlerimize ve tüm gönüldaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. 

Bu süreçte vefat eden belediye başkanlarımızı, teşkilat mensuplarımızı, il genel meclisi ve belediye meclis üyelerimizi de rahmet ve minnetle anıyorum. AK Parti, yolu da kaderi de ülkemizle ve milletimizle bütünleşmiş bir partidir. Türkiye’nin demokrasisi, ekonomisi, kalkınması, güvenliği için gayret eden, ter döken fedakarlık yapan herkese buradan teşekkür ediyorum. Partimizin iktidarda olduğu 17 yılda Türkiye’yi eğitimden sağlığa, ulaşımdan ekonomiye kadar birçok hizmetle buluşturduk. Kaybedecek vaktimiz yok, yapacak çok işimiz var. Yükümüz ağır işimiz çetin. AK Parti kazanırsa Türkiye kazanır… AK Parti kazanırsa Isparta kazanır… Allah’ın izniyle, 31 Mart zaferinden sonra teşkilatların belediyelerle beraber el ele olduğu zaman ne kadar güzel işler ortaya çıkardığını hep beraber yaşayacağız. Isparta’nın şahlanışını yaşayacağız. Teşkilatlarımızla birlikte Isparta’yı şahlandıracağız ve oyumuzu Türkiye ortalamasının üzerine çıkaracağız.

ISPARTAM HAZIR, AK PARTİM HAZIR…  

Allah’ın izniyle Isparta, 31 Mart akşamı AK Parti belediyeciliği ile gönül belediyeciliği ile buluşacaktır. Türkiye, sayın Cumhurbaşkanımızın 1994’deki İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’ndan çok şey öğrendi. Belediyeciliğin tarifi yeniden yazıldı. Biz de onun yolunda Isparta’da bugüne kadar hiç görülmemiş bir belediyecilik yönetimi ortaya koyacağız. Bunun adı gönül belediyeciliği. Sadece hizmet yapmak yetmiyor. Gönül belediyeciliği vatandaşa dokunabilmektir, onun sevincini ve mutluluğunu, hüznünü ve kederini paylaşmaktır. İhtiyacı olduğunda yanında olabilmektir. Belediyenin kapısını çaldığında ona birisinin ‘hoş geldin’ diyebilmesidir. Yeri geldiğinde belediye başkanımız direkt bunu yapmalıdır. Kendisi bulunmasa bile onun yerine aynı hizmeti gösterecek aynı güler yüzü aynı ilgi ve alakayı gösterebilecek bir ekibin olmasıdır. 
Etiketler
Yorum Yap
Advert
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
1°C / -6°C
Durum
Kar Yağışlı
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
05:24
Güneş
06:48
Öğle
13:11
İkindi
16:38
Akşam
19:22
Yatsı
20:38
ANKET
TÜMÜ