Advert
Bu haber 30 Kasım 2018 10:27:58 Tarihinde eklenmiştir.

2. yıla büyük organizasyon

Isparta Şehir Hastanesi 2. yılını büyük bir organizasyon ile kutlayacak

2. yıla büyük organizasyon

Isparta Şehir Hastanesi, 2'inci açılış yılını büyük bir organizasyonla kutlamaya hazırlanıyor. Konuyla ilgili şu bilgiler verildi: "Bilindiği üzere Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın imzasıyla yayımlanan 2018/6 Sayılı Genelge ile 2019 yılı “Prof.Dr. Fuat SEZGİN Yılı” ilan edilmiştir.
Bu kapsamda Isparta Şehir Hastanesi’nin ikinci açılış yıldönümü olan 21 Mart 2019 tarihinde Merhum Prof.Dr. Fuat SEZGİN'in anısına İslam Tıp Tarihi Sempozyumu düzenlenecektir.
Tek oturum halinde icra edilecek Sempozyumun Oturum Başkanlığını Doç.Dr.Tuğba GÜRSOY KOCA, Sekreterliğini ise Uzm.Dr. Pınar KARABACAK yapacaklar. Sempozyumda Dr.Öğr.Ü. Mehmet BALYEMEZ, Dr. Fuat İNCE, Prof.Dr. Adnan ATAÇ ve Prof.Dr. H. Kadircan KESKİNBORA konuşmacı olarak yer alacaklar.
Ele alınacak konular ise “Batının Karanlık Çağı Doğunun Altın Çağı”, “Eski Uygarlıklardan Günümüze Dünya Tıp Tarihine Genel Bakış”, “İslam Kültür ve Medeniyetinde Tababet” ve “Tıbba Yön Veren Müslüman Hekimler ve Bilime Katkıları” olarak belirlenmiştir.
Detaylar ve program ilerleyen tarihlerde ilan edilecektir."
Etiketler
Yorum Yap
Advert
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
1°C / -6°C
Durum
Kar Yağışlı
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
06:10
Güneş
07:33
Öğle
13:18
İkindi
16:21
Akşam
18:52
Yatsı
20:08
ANKET
TÜMÜ

Isparta Belediye Başkanı Kimin Olmasını İstersiniz?