Advert
Bu haber 02 Ekim 2018 08:03:23 Tarihinde eklenmiştir.

Sahaya Çıkacağız ve Kazanacağız

Sahaya Çıkacağız ve Kazanacağız

Sahaya Çıkacağız ve Kazanacağız

AK Parti Isparta Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz, “Ak Parti olarak Isparta’da halkımızla buluşabilecek, halkımızın tercih ettiği, halkımızın teveccühünü kazanmış adayımızla sahaya çıkacağız ve kazanacağız” dedi.

Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz, K32 Habere şu açıklamalarda bulundu: “Öncellikle Ak Parti iktidar partisi olarak kendi adayını çıkaracaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan bu konuyla ilgili açıklamasını da yaptı. “1. olduğumuz yerlerde aday çıkarmamamız söz konusu değildir. Dolayısıyla bunu tabanımıza anlatamayız” ifadesinde bulundu. Biz de aynı görüşteyiz. Ak Parti olarak Isparta’da hep halkımızla buluşabilecek, halkımızın tercih ettiği, halkımızın teveccühünü kazanmış adayımızla çıkacağız. Halkımızın teveccühüyle  31 Mart günü Isparta’mızı inşallah Ak Parti’li bir belediye başkanımız ve ekibiyle beraber Ak Parti iktidarıyla buluşturacağız. Biz artık yerel seçimlere odaklandık. Bunun çalışmalarını da sahada yaptık. Biz karakterimizi ifade edeceğiz, halkımız istediği bir adayla çıkacağız.

YANLIŞ YAPMA LÜKSÜMÜZ YOK

Mutlak suretle temiz geçmişi ve bununla beraber idari kabiliyeti teşkilatla olan bağı ve halkımızla olan bağı kuvvetli olacak. Yani bizim olmazsa olmazlarımızın şartları bunlar. Dolayısıyla bizim Ak Parti olarak belediye başkanlığını kazanabilmemizin şartlarında halkımız bize zaten sahada söyledi. Bizi kenarda köşede ‘şöyle olursa dikkat edin, böyle olursa dikkat edin’ gibi ifadelerde bulundu. Bunlar kendilerine söyledikleri bizlerce mahfus zaten. Bizim ne yapacağımız belli. Halkta karşılığı olmayan bir adayla kesinlikle sahaya çıkmayacağız. Bu net. Ak Parti olarak Isparta Belediyesi’ni Ak Parti iktidarıyla buluşturmak istiyoruz. Çünkü yanlış yapma lüksümüz yok. O yüzdende inşallah en iyi, en düzgün, en kalifiyeli Isparta’mıza en layık bir adayımızı açıkladıktan sonra sahaya ineceğiz. Sahaya indikten sonra da halkımızın teveccühü ile buluşturup 31 Mart’da da en iyi neticeyi alıp Isparta’mızla da Ak Parti belediyeciliğini buluşturmak için gayret sarfedeceğiz.”

 
Etiketler
Yorum Yap
Advert
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
1°C / -6°C
Durum
Kar Yağışlı
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
06:11
Güneş
07:34
Öğle
13:19
İkindi
16:20
Akşam
18:51
Yatsı
20:07
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz.?