Reklamı Geç
Advert
Advert
Bu haber 31 Mayıs 2018 16:29:53 Tarihinde eklenmiştir.

Rus yetkililer Eğirdir'de

Rus yetkililer Eğirdir'de

Rus yetkililer Eğirdir'de

Rusya Tarım Bakanlığı Gıda Kontrol Karantina Servisi yetkilileri Eğirdir'deki Soğuk hava depolarında incelemede bulundular.
Rusya Tarım Bakanlığı Gıda Kontrol Karantina Servisi yetkilileri ile birlikte, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Sınır Kontrol Daire Başkanlığında görevli Mühendisler, özellikle Rusya'ya ihracat gerçekleştiren Soğuk hava depolarını ve elma bahçelerini yerinde incelemek üzere Eğirdir'e geldiler. Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Uğur Turgut, Mühendisler ve Isparta Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü yetkililerinin refakatiyle gerçekleşen inceleme gezisinde Gülbudak, Gökbaşer, Köklü, Tepeli Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi soğuk hava depoları ziyaret edildi.
İlçe Müdürü Uğur Turgut, geçtiğimiz sezonda Rusya'ya toplamda 23 bin ton elma ihracatının gerçekleştirildiğini belirterek, ziyaretçilere  ilçemizdeki soğuk hava depoları ve elma üretimi ile ilgili bilgiler verdi.
Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Uğur Turgut, misafirlerin bu geziden memnun ayrıldıklarını bildirdi.Eğirdir Akın Gazetesi
Etiketler
Yorum Yap
Advert
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
32°C / 17°C
Durum
Parçalı Bulutlu
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
04:41
Güneş
06:11
Öğle
13:08
İkindi
16:50
Akşam
19:53
Yatsı
21:15
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz.?