Advert
Bu haber 12 Mayıs 2018 10:31:42 Tarihinde eklenmiştir.

Anneler Günü en özel annelerle kutlandı

Anneler Günü en özel annelerle kutlandı

Anneler Günü en özel annelerle kutlandı

Vali Şehmus Günaydın ve eşi Aysel Günaydın Anneler Günü dolayısıyla şehit ve gazi anneleri ile kahvaltıda buluştu. Vali Günaydın ve eşi Aysel Günaydın konuklarının masalarını tek tek gezerek Anneler Gününü kutladı. Kuran’ı Kerim tilavetinin okunması ve dua edilmesinin ardından Vali Günaydın ve eşi Aysel Günaydın şehit ve gazi annelerini karanfillerle uğurladılar.
Çok sayıda şehit ve gazi annesinin katıldığı programda protokol üyeleri de anneleri yalnız bırakmadı. Anneler Günü programında bir teşekkür konuşması yapan Vali Günaydın şehit aileleri ve gazilere ne yapılırsa yapılsın, onların gösterdikleri fedakârlığınkarşılığı olamayacağını ancak kendilerinin her zaman şehit aileleri ve gazilerin emrinde olacaklarını söyledi.
Konuşmasında şehit aileleri ve gazilerin taleplerinin kendileri için bir emir olduğunun altını çizen Vali Günaydın; “ Lütfen başınız dara düştüğü zaman bir sıkıntınız bir talebiniz olduğu zaman bizi bilgilendirin. Arkadaşlarımız bu tespitleri yapmak için gece gündüz sahada sizlerle beraber. Ama bunun yanında yine bir talebiniz olursa hiç çekinmeden günün her saatinde bizi arayabilirsiniz” dedi.
Eşi Aysel Günaydın ile birlikte aileleri sürekli ziyaret ettiklerini belirten Vali Günaydın şu ana kadar gidilemeyen aileleri de en kısa zamanda ziyaret edeceklerini ve Ramazan ayında da bu ziyaretlerin devam edeceğini aktardı.
Vali Günaydın konuşmasının sonunda ise şehit aileleri ve gazilerin rahatı için ne yapılması gerekiyorsa yapılacağını, bunun için bütün kurumların kesintisiz çalıştığınıbelirterek şehit aileleri ve gazilerin bir nebze olsun mutlu olmalarının kendileri için çok önemli olduğu söyledi.
Etiketler
Yorum Yap
Advert
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
1°C / -6°C
Durum
Kar Yağışlı
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
06:37
Güneş
08:04
Öğle
13:15
İkindi
15:50
Akşam
18:14
Yatsı
19:34
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz.?