Advert
Bu haber 11 Ocak 2018 09:19:10 Tarihinde eklenmiştir.

Berber ve Kuaförler Çelik’e güveniyor

Berber ve Kuaförler Çelik’e güveniyor

Berber ve Kuaförler Çelik’e güveniyor

Isparta Berberler ve Kuaförler Odası’nın gerçekleştirilen olağan genel kurulunda seçime tek listeyle gidilirken, mevcut Başkan Mehmet Çelik güven tazeledi.
 
Isparta Berberler ve Kuaförler Odası’nın olağan genel kurulu dün gerçekleştirildi. Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği toplantı salonunda yapılan kongreye Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Aybatılı, Isparta Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ahmet Tural, Ticaret İl Müdürü Özcan Kesmen, Isparta Kahveciler Meşrubatçılar Otelciler ve Hancılar Odası Başkanı Ramazan Şişman, Elektrikçiler ve Bobinajcılar Odası Başkanı Abdullah Kaya, Isparta Ziraat Odası Başkanı Mustahattin Can Selçuk, Türkiye Emekliler Derneği Şube Başkanı Abdülkadir Ersal, sivil toplum kuruluşların temsilcileri ve siyasi parti temsilcileri ile oda üyeleri katıldı.
Kongrede ilk olarak divan başkanlığı oluşturuldu. Divan başkanlığına Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Aybatılı getirildi. Divan başkanlığının oluşturulmasının ardından Isparta Berberler ve Kuaförler Odası’nın çalışma ve faaliyet raporları okunarak, yönetim ve denetim kurulunun ibrası gerçekleştirildi.
Daha sonra yapılan seçimde mevcut Başkan Mehmet Çelik güven tazeledi.
İŞTE YENİ YÖNETİM
Mehmet Çelik(Başkan)
Ahmet Özata
Mehmet Demiralay
Melek Oflaz
İbrahim Beydilli
Serdar Bambul
Cemal Kaynal
DENETİM ASİL ÜYELER
Ramazan Özbey
Osman Balcı
Huriye Güçlü
Etiketler
Yorum Yap
Advert
HAVA DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
05:44
Güneş
07:07
Öğle
12:49
İkindi
15:49
Akşam
18:20
Yatsı
19:35
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz.?